Sinds de vrijmaking in 1944 hebben de volgende predikanten de gemeente gediend

F. Kouwenhoven 30-12-1945 tot 1947

G. Visee 26-06-1946 tot 1968

O.W. Bouwsma 07-03-1948 tot 1968

J.O. Mulder 02-09-1951 tot 1968

J. Vonkeman 27-06-1957 tot 1968 (als missionaris)

M.R. van den Berg 20-12-1961 tot 1968

 

Sinds de breuk in juni 1967 hebben de volgende predikanten de gemeente gediend

P. Lok 27-09-1970 tot 01-09-1982

T. Dekker 29-06-1980 tot 05-06-1993

K.J. Kapteyn 14-10-1984 tot 28-05-1989

E. Hoogendoorn 09-06-1991 tot 26-04-1999

H.J.J. Feenstra sinds 10-07-1994 tot 01-12-2008

M.H. Oosterhuis 17-05-2009 tot heden